fbpx

Ekologiczne mycie okien na wysokości

 

 

Bezpieczne i ekologiczne mycie okien na wysokości — tylko przy użyciu wody demineralizowanej. Przeszklenia pozostaną bez smug! 

 

Tradycyjne mycie okien i innych powierzchni szklanych składa się zwykle z trzech kroków, jakie trzeba wykonać.

1) mycie
2) osuszanie
3) polerowanie.

 

Podczas mycia przeszkleń stosujemy unikatowe rozwiązanie. Wykonując jedną czynność mycia, pozostawiamy efekt czystej i lśniącej szyby. Co jest kluczem? Stosowanie czystej wody pozbawionej kamienia, daje zadowalające nasze oko efekty czyszczenia. Technologia mycia wodą demineralizowaną to wysoki standard w myciu okien i innych szklanych powierzchni. Przez filtry przepływa czysta woda. W filtrze natomiast zachodzi proces oczyszczania, który skutecznie redukuje twardość wody. Usuwa z niej wszystkie minerały. Ponadto, mycie okien przy zastosowaniu wody demineralizowanej nie wymaga korzystania z dodatkowej chemii.

Wykorzystanie wody demineralizowanej w myciu powierzchni niesie za sobą jeszcze inne korzyści.

Czytaj dalej i dowiedz się więcej.

Mycie okien na wysokości jest bezpieczną i efektowną metodą mycia okien.

 

Szukasz usługi mycia wodą demineralizowaną w Katowicach? 

Zadzwoń: +48 691 906 969

Jedną z największych zalet, jakie posiada system mycia wodą demineralizowaną to mycie powierzchni do wysokości 21m z ziemi! W jaki sposób realizowane jest mycie okien na wysokości w Gliwicach? Jak wykonać bezpieczne mycie powierzchni znajdujących się na dużych wysokościach? Jakie korzyści przyniesie to Tobie i Twojej firmie zamówienie mycia przeszkleń wodą demineralizowaną?

 • Eliminacja użycia wysokich drabin, rusztowań czy podnośników.

Jednak nie we wszystkich przypadkach. Istnieją takie zlecenia, gdzie dostęp do mytej powierzchni nawet wodą demineralizowaną wymaga użycia przez naszych pracowników np. podnośnika koszowego https://www.facebook.com/ZtiraUslugi/photos/a.3233541096716388/4874384479298700.

 • Uproszczenie zasad BHP
 • Niższe koszty eksploatacyjne niż w przypadku mycia np. z dostępem linowym
 • Prosta obsługa sprzętu
 • Metoda ekologiczna

Mycie samą wodą zdecydowanie chroni otaczające nas środowisko. Bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych zapewniamy przyrodzie ochronę. Zarówno do atmosfery, jak i gleby nie przedostają się żadne szkodliwe środki, które są używane podczas alternatywnych metod mycia.

 • Szybsza realizacja mycia okien pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, który ma znaczny wpływ na całkowitą cenę za usługę: mycie wodą demineralizowaną 

Mycie i czyszczenie różnego rodzaju powierzchni twojej nieruchomości w Katowicach

Kolejną ważną zaletą jaką posiada system mycia wodą demineralizowaną jest jej użycie nie tylko na powierzchniach szklanych! Nasi pracownicy z Katowic używają wody pozbawionej kamienia i wysokich kijów teleskopowych do realizacji prac takich jak:

 1. Mycie elewacji szklanych
 2. Mycie okien
 3. Mycie paneli fotowoltaicznych
 4. Mycie rolet i żaluzji
 5. Mycie bram i metalowych ogrodzeń
 6. Mycie ocynkowanych silosów
 7. Mycie elewacji panelowej
 8. Mycie sidingu

Nasze realizacje dostępne są tutaj

Mycie powierzchni szklanych na śląsku możliwe nawet w upalne i słoneczne dni!

Zdecydowaną zaletą jest możliwość wykonywania usługi mycia okien i innych powierzchni w najbardziej upalne dni. Każdy z nas, kto chociaż raz miał okazję myć okna w pełnym słońcu, zdaje sobie sprawę, że nie jest to do końca dobry czas na wykonanie tej usługi. Woda czy płyny, jakimi myjemy szybę, w sekundę wysychają, a osoba sprzątająca nie jest w stanie dobrze wypolerować powierzchni, co w konsekwencji powoduje powstawanie smug.

Woda pozbawiona kamienia, jaką używamy do mycia okien czy elewacji po wyschnięciu pozostawia powierzchnię czystą, bez smug i zacieków. W rzeczywistości wygląda to tak https://www.unger.com.pl/category/systemy-do-mycia-okien-woda-demineralizowana.

Postaw na proste i tańsze rozwiązania mycia okien i elewacji jakie stosuje firma sprzątająca www.ztira.pl w Katowicach, Gliwicach, Chorzowie, Zabrzu, Wrocławiu

Każdemu z nas zależy na jakości z jaką zostanie wykonana usługa: mycie okien i elewacji, niemniej jednak cena ma tutaj również ogromne znaczenie. Użycie wody demineralizowanej pozwala na umycie nawet do 200 m2 powierzchni w godzinę. W przypadku mycia np. z użyciem rusztowania czy dostępu linowego umycie takiej dużej powierzchni nie jest możliwe w tak krótkim czasie. Pamiętajmy, że jednym z czynników wpływających na ostateczną cenę za usługę jest czas wykonywania usługi. Oczywiście niższa cena nie oznacza tym samym spadku jakości! Nasze szerokie doświadczenie w kwestii mycia z użyciem wody demineralizowanej daje wysoką skuteczność i gwarancję na czyste i lśniące okna.

Stawiaj na rozwiązania, jakie stosuje firma sprzątająca ZTIRA w Twoim mieście.

Wykonujemy usługi dla małych i dużych firm, właścicieli domów i mieszkań, agencji nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych czy spółdzielni nieruchomości.

Mycie okien wodą demineralizowaną na Śląsku wykonujemy m.in. w takich miastach jak: Katowice, Sosnowiec, Chorzów, Gliwice, Zabrze, Tychy, Mikołów, Bielsko-Biała, Żory, Tarnowskie Góry, Lubliniec, Bytom