fbpx

SPRZĄTANIE POWIERZCHNI BIUROWYCH

sprzątanie powierzchni biurowych ZTIRA

Sprzątanie powierzchni biurowych

Oferujemy kompleksowe sprzątanie biur o charakterze stałym bądź okresowym (np. raz w tygodniu), jak również sprzątanie okazjonalne przed lub po ważnych wydarzeniach firmowych.
W skład takiej usługi wchodzą m.in.:

☑ odkurzanie powierzchni biurowej,
☑ mycie sanitariatów,
☑ mycie podłóg,
☑ mycie okien,
☑ ścieranie kurzy,
☑ wymiana worków na śmieci,
☑ pranie tapicerek

Oraz wiele innych usług sprzątania na życzenie klienta efektem czego otrzymują Państwo gotowy produkt- czyste biuro.

Regularne utrzymanie czystości

Urzędy, siedziby firm, biurowce to placówki, w których utrzymanie czystości jest niezwykle ważne ze względu na przepisy BHP oraz z przyczyn wizerunkowych. Nie każdy jednak ma czas, aby samodzielnie zająć się wykonywaniem prac związanych z regularnym sprzątaniem. Warto powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie. Od wielu lat zajmujemy się utrzymaniem porządku w przestrzeniach publicznych, dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonywać te prace szybko i na wysokim poziomie.

Profesjonalny sprzęt

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonywać prace sprzątające na wysokim poziomie. Wykorzystujemy, między innymi myjki ciśnieniowe, profesjonalne odkurzacze, parownice czy mopy. Co więcej, świadczymy również usługi alpinistyczne, dzięki użyciu wytrzymałego sprzętu jesteśmy w stanie, np. umyć okna, znajdujące się na najwyższych piętrach biurowca.

Korzystamy z własnych środków czystości. Jeśli jednak klient chce, abyśmy użyli innych, podobnych detergentów, przychylamy się do jego prośby. 

Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Wycena:

Biura o powierzchni do 100 m2
czas wykonywania usługi do 2h
100 zł – 150 zł 
Biura o powierzchni do 200 m2
czas wykonywania usługi do 4h
100 zł – 200 zł 
Biura o powierzchni większej niż
200 m2 czas wykonywania usługi powyżej 4h Od 150 zł 

Podane stawki są orientacyjne i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczna cena usługi sprzątania ustalana jest zgodnie ze szczegółowym zakresem oczekiwań klienta, częstotliwością sprzątania oraz na podstawie wizji lokalnej i bezpłatnej wyceny.

Zapytaj o wycenę