fbpx

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą działającą od 2016 roku założoną na Śląsku. Z powodzeniem rozwijamy swoją działalność regularnie poszerzając obszar naszej działalności. Obecnie na stałe obsługujemy firmy na terenach województw śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Posiadamy pełen wachlarz usług w zależności od potrzeb klienta. Zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą nieruchomości m.in. usługami porządkowymi, myciem ciśnieniowym czy deratyzacją. Naszą pracę wykonujemy na wysokim poziomie i w atrakcyjnej cenie.

NASZA MISJA

Naszym celem jest elastyczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta oferta kompleksowej obsługi nieruchomości. Wiedza i doświadczenie kadry zarządzającej, profesjonalizm i zaangażowanie pracowników pozwalają na budowę przyjaznej i długotrwałej współpracy.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Dokładamy wszelkich starań, aby wykonywane przez nas prace porządkowe na codzień w pełni odpowiadały Państwa oczekiwaniom. Stałe szkolenia personelu ,wykorzystanie nowych narzędzi i technologii gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług. Zatrudniamy odpowiednio dobrany personel, wykorzystujemy profesjonalne urządzenia do sprzątania i stosujemy najnowocześniejsze środki chemiczne.

1

DUŻE DOŚWIADCZENIE

2

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUG

3

ATRAKCYJNA CENA

4

DOBRA KOMUNIKATYWNOŚĆ

ZREALIZOWANYCH USŁUG

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

TYŚ. M2 W CIĄGŁEJ OBSŁUDZE

TE MARKI NAM ZAUFAŁY

OPINIE KLIENTÓW