fbpx

SPRZĄTANIE W DUŻYCH MIASTACH

Przygodę ze sprzątaniem zaczęliśmy w Opolu w 2017 roku. Początkowo w firmie zatrudnionych było kilka osób. Nasz zapał i determinacja w dążeniu do ustalonych celów pozwoliły nam na stopniowe rozszerzanie działalności naszej firmy. Zakup nowego i specjalistycznego sprzętu, zdobywanie nowych doświadczeń i wiedzy umożliwiły nam wejście z naszymi usługami sprzątania dalej, poza Województwo Opolskie.

Bardzo szybko zrozumieliśmy, że znaleźliśmy swoje miejsce w branży sprzątającej. Większość sukcesu zawdzięczamy swoim Klientom, którzy od samego początku zaufali nam, polecając nasze usługi dalej. Obecnie nasza firma świadczy w największym stopniu usługi stałego utrzymania czystości na terenie miasta Opola i Wrocławia. Stale rozwijamy się również w obrębie Województwa Śląskiego i z sukcesem zajmujemy się tam profesjonalnym sprzątaniem. Nasze usługi sprzątania świadczymy w miastach takich jak Katowice, Gliwice, Tarnowskie Góry czy Lubliniec oraz w ich okolicach.

W ofercie naszych usług znajdują się sprzątanie biur jak i mycie dachów i elewacji. Oferta naszej firmy sprzątającej nie ogranicza się do podstawowych usług sprzątania. Usługi specjalistyczne jakie świadczymy to między innymi mycie okien. Dzięki posiadaniu przez nas odpowiednich szkoleń uprawniających do prac wysokościowych, wykonujemy usługi mycia okien na wysokości oraz szereg innych prac wysokościowych z wykorzystaniem dostępu linowego wysokich drabin, podnośników oraz rusztowań.

Na terenie Tarnowskich Gór i okolic sprzątamy po budowach i remontach. Świadczymy również takie usługi jak polimeryzacja posadzek w Gliwicach, czy sprzątanie biur w Opolu. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem dzięki któremu nasze usługi cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. 

ZTIRA daje gwarancję czystej przestrzeni. 

KATOWICE

Sprawdź jakie usługi sprzątania oferujemy w Katowicach

Czytaj więcej

WROCŁAW

WROCŁAW

Sprawdź jakie usługi sprzątania oferujemy we Wrocławiu

Czytaj więcej

OPOLE

OPOLE

Sprawdź jakie usługi sprzątania oferujemy w Opolu

Czytaj więcej

GLIWICE

GLIWICE

Sprawdź jakie usługi sprzątania oferujemy w Gliwicach

Czytaj więcej

TARNOWSKIE GÓRY

TARNOWSKIE GÓRY

Sprawdź jakie usługi sprzątania oferujemy w Tarnowskich Górach

Czytaj więcej

LUBLINIEC

LUBLINIEC

Sprawdź jakie usługi sprzątania oferujemy w Lublińcu

Czytaj więcej