Wizja lokalna w formie spotkanie online przed złożeniem oferty cenowej na usługi sprzątania w Opolu

 

Oczywiste jest, że dokonując wyboru firmy sprzątającej przeglądamy i porównujemy oferty kilku interesujących nas firm. Aby jednak móc poznać cenę za daną usługę sprzątania, trzeba w pierwszej kolejności dokonać wstępnej analizy potrzeb klienta oraz analizy obiektu, który ma zostać objęty stałym bądź też jednorazowym sprzątaniem.

 

W naszej firmie sprzątającej z Opola dotychczas istniały dwie metody analizy obiektu przed dokonaniem wyceny i przesłaniem oferty klientowi. O jakich metodach mowa? Czy istnieje inny sposób na odbycie wizji lokalnej obiektu z naszą firmą sprzątającą ZTIRA z Opola, bez bezpośredniego spotkania z klientem? Na te pytania odpowiadamy w dalszej części artykułu.  

            Dotychczas, aby klient mógł poznać całą ofertę na interesujące go usługi sprzątania, np. mycie okien na wysokościach, sprzątanie biur, mycie elewacji, dachów i kostki brukowej czy pranie tapicerki meblowej, proponowaliśmy odbycie wizji lokalnej obiektu, w celu ustalenia szczegółów dotyczących zlecenia i zakresu prac. Czasami zdarza się, że klient nie ma czasu na spotkanie a wycenę chce uzyskać jak najszybciej. Bywa również, że miejsce, w którym mamy odbyć wizję jest zlokalizowane daleko od Opola. W sytuacjach, w których z różnych przyczyn spotkanie nie może się obyć, przeprowadzamy dokładny wywiad telefoniczny, pytając klienta o wszelkie szczegóły dotyczące zlecenia, najważniejsze aspekty obiektu oraz dokładne preferencje klienta. Jeśli wizja dotyczy obiektu, który ma zostać objęty stałym sprzątaniem, prosimy klienta o przesłanie materiałów dotyczących np. powierzchni, zakresu prac sprzątających i ich częstotliwości, ilości pracowników w danej firmie czy rodzaju zużywanych środków higienicznych. Natomiast jeśli ofertą objęte zostaje np. mycie okien na wysokości czy sprzątanie pobudowlane, prosimy o przesłanie rzutów budynku, z których możemy wyliczyć metraże objęte czyszczeniem oraz ilości pomieszczeń, okien, drzwi, korytarzy oraz co najważniejsze rodzaje np. posadzek. Informacje te potrzebne są nam do ustalenia jakimi środkami i sposobami mają zostać doczyszczone bądź myte posadzki po remoncie czy okna na wysokości.

Sposoby na mycie okien wykorzystywane w naszej firmie sprzątającej są różne, szczegóły znajdziesz tutaj -> https://ztira.pl/prace-na-wysokosci-opole-uslugi-alpinistyczne-wroclaw-slask/.

Spotkanie z przedstawicielem firmy sprzątającej. Dlaczego warto?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze kwestie, które zostaną poruszone przez przedstawiciela
naszej firmy sprzątającej z Opola przed dokonaniem wyceny i podpisaniem umowy na usługi sprzątania.

  1. Obiekt objęty usługą sprzątania

Każdy budynek jest inny, rządzi się różnymi prawami. Ważną kwestią są dokładne oględziny obiektu pod kątem usług sprzątających jak również doboru odpowiednich środków czystości. Stosowane detergenty oraz sprzęt są odpowiednio dopasowane do danej powierzchni, w celu zapewnienia gwarancji czystości i higieny.

  1. Doświadczenie w usługach porządkowych

Dzięki naszemu doświadczeniu, przedstawiciele naszej firmy sprzątającej (www.ztira.pl) wiedzą z jaką częstotliwością sprzątania ma zostać objęty obiekt. Ustalenie z klientem usług dodatkowych- pranie wykładzin, pranie tapicerki meblowej, mycie okien i innych na życzenie klienta.

  1. Zakres usług sprzątających

Podczas odbywania wizji lokalnej obiektu poruszany zostaje jeden z najważniejszych tematów, mianowicie zakres usług. Dobrany odpowiednio daje podstawę wyceny zlecenia. Każde czynności sprzątające wykonywane są wg. wcześniej ustalonego harmonogramu prac. W rezultacie, pracownicy porządkowi naszej firmy nie mają możliwości pominięcia żadnych obowiązków. W momencie, kiedy istnieje konieczność zmiany zakresu prac, koordynator po konsultacji z osobą odpowiedzialną za obiekt w kwestii utrzymania porządku, aktualizuje go i przekazuje zmiany swoim pracownikom.

Spotkanie najczęściej trwa od 20 do 40 minut, w zależności od wielkości danego obiektu. Nasi przedstawiciele w czasach pandemii przestrzegają wszelkich zasad bezpieczeństwa, stosując przy tym maseczki ochronne, dezynfekcję oraz utrzymują dystans społeczny.

Najważniejsze, żeby przed dokonaniem wyceny na usługi sprzątania, wziąć wszystkie wspomniane elementy, które w przyszłości wpłyną na dalszą współpracę. Firma sprzątająca posiadająca wiedzę na temat danego obiektu, znając jego preferencje, jest w stanie stworzyć odpowiednio dobraną ofertę spełniającą oczekiwania obydwu stron.

Spotkania z przedstawicielami firmy sprzątającej ZTIRA są bezpłatne, zachęcamy do nich. Jednakże czy faktycznie zawsze konieczne jest obycie wizji lokalnej na miejscu zlecenia?

A może spotkanie mogłoby się odbyć w formie online? W jaki sposób sprawić, aby spotkania wirtualne mogły zastąpić tradycyjne spotkania z przedstawicielem naszej firmy sprzątającej z Opola?

W czasach trwającej pandemii nauczyciele i wykładowcy spotykają się z uczniami i studentami, dostawcy usług i produktów również odbywają swoje spotkania online. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby i w naszej firmie zaistniała możliwość spotkania z klientem w takich okolicznościach. Aby spotkanie w celu ustalenia szczegółów zakresu usług sprzątających przebiegło w bardzo podobny sposób jak w przypadku tradycyjnej formy, należy użyć komunikatora z kamerką. Obydwie strony łączą się ze sobą za pomocą smartphone czy tabletu wybierając któryś z prostych i łatwo dostępnych aplikacji tj.: Skype, Messenger czy Whatsapp. Rodzaj takiego spotkania nie różni się prawie niczym innym niż tradycyjna forma. Dzięki spotkaniom online możemy z klientem szczegółowo i bezpiecznie omówić zakres prac i ustalić wszelkie szczegóły współpracy.

Podsumowując dzisiejszy artykuł, zachęcamy do skorzystania z możliwości spotkania się z przedstawicielami naszej firmy sprzątającej z Opola za pomocą komunikatorów z kamerką. Tym samym, nie zniechęcamy do spotkań „face to face”. W naszej firmie www.ztira.pl dajemy swobodę w wyborze formy odbycia wizji lokalnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do nas wypełniając krótki darmowy formularz bądź zadzwoń pod numer telefonu 691-906-969 i zapytaj o co tylko chcesz!