profesjonalne usługi sprzątania

Sprzątanie standardowe:

Nasze usługi sprzątania to między innymi: sprzątanie biur i lokali użytkowych, sprzątanie ciągów komunikacyjnych, czyszczenie garaży i magazynów, sprzątanie apartamentów na wynajem, sprzątanie poremontowe, mycie okien, pranie wykładzin i tapicerek. Realizowane usługi wykonywane są na najwyższym poziomie. Do obsługi używamy profesjonalnego sprzętu, najwyższej jakości środków czystości, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Z należytą starannością dbamy o stan higieny we wszystkich obsługiwanych przez nas obiektach. Prace sprzątania wykonywane są przez przeszkolony personel sprzątający.

Sprzątanie specjalistyczne:

Nasza działalność oferuje szereg usług specjalistycznych adaptowanych do danego obiektu i indywidualnych oczekiwań Klienta. Doświadczenie w kompleksowej obsłudze nieruchomości, posiadanie specjalistycznego sprzętu daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług sprzątania. Do zakresu usług specjalistycznych zaliczamy:

SPRZĄTANIE STANDARDOWE

 • Sprzątanie Biur

  Oferujemy kompleksową usługę sprzątania w Twoim biurze. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, które pozwala na przywrócenie estetycznego wyglądu i zadbaniu o utrzymanie w czystości pomieszczenia. Zobacz więcej

 • Mycie okien

  Mycie okien i ram okiennych wykonujemy z użyciem drabin, rusztowań, podnośników, sztang teleskopowych oraz z wykorzystaniem metody alpinistycznej. Zobacz więcej

 • Sprzątanie Hal

  Oferujemy czyszczenie hal produkcyjnych i magazynów. Przygotowujemy budynki pod kątem czystości dla różnego typu odbiorców. Zobacz więcej
 • Sprzątanie Sklepów

  Świadczymy usługi sprzątania na różnego rodzaju powierzchniach sklepowych. Oferujemy szeroki zakres usług dostosowując je do wymogów i zasad każdej z nich. 

 • Sprzątanie po Imprezach / Eventach

  Sprzątamy zarówno przed jak i po różnego typu imprezach tj.: wesela, komunie, urodziny, eventy firmowe i inne.

 • Sprzątanie apartamentów

  Polega na kompleksowym wysprzątaniu miejsca zamieszkania po opuszczeniu go przez wynajmującego. Usługa może mieć charakter cykliczny oraz jednorazowy.

 • Pranie tapicerek

  Posiadamy profesjonalny sprzęt przeznaczony do prania wykładzin oraz tapicerek na mokro. Usługi wykonujemy w biurach, lokalach użytkowych oraz w domach i mieszkaniach prywatnych. Zobacz więcej

SPRZĄTANIE SPECJALISTYCZNE

 • Mycie ciśnieniowe

  Mycie ciśnieniowe wykonywane jest z użyciem odpowiednich myjek ciśnieniowych firmy Karcher. Wykorzystanie takiej metody pozwala na skuteczne usuwanie brudu z różnego rodzaju powierzchni m.in. dachów, kostki brukowej, elewacji budynku, silosów itp.

 • Mycie fasad i elewacji

  Czysta elewacja jest wizytówką dla każdej firmy lub domu. Skutecznie usuwamy zabrudzenia różnego pochodzenia ze ścian np. glony, mchy, osady wapienne powstałe po deszczach i wiele innych. Zobacz więcej

 • Sprzątanie pobudowlane / sprzątanie poremontowe

  Podczas sprzątania pobudowlanego i sprzątania po remoncie usuwamy pył pobudowlany, plamy z farb, klejów i innych ciężkich zbrudzeń wynikłych z przebytego remontu bądź budowy

 • Mycie Paneli słonecznych

  Utrzymanie w czystości solarów oraz paneli fotowoltaicznych to wyższa sprawność wytwarzania energii oraz większe oszczędności. Skutecznie usuwamy osad znajdujący się na panelach, który odkłada pod wpływem występujących warunków atmosferycznych.

 • Mycie dachów oraz kostki brukowej

  Mycie pod wysokim ciśnieniem wody z wykorzystaniem odpowiednich myjek ciśnieniowych firmy Karcher. Użycie tych metod pozwala na skuteczne usuwanie brudu różnego pochodzenia powstałego na dachach i kostce brukowej. Zobacz więcej
 • Doczyszczanie posadzek

  Usuwanie zabrudzeń różnego pochodzenia z powierzchni marmurowych, granitowych, kamiennych, betonowych, lastrykowych. Kompleksowa obsługa od A do Z.

 • Polimeryzacja posadzek

  Powłoka polimerowa chroni wykładziny podłogowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, nadaje estetyczny wygląd oraz ułatwia codzienne utrzymanie powierzchni w czystości.

Sprzątanie ‒ co warto wiedzieć?

Sprzątanie obiektów różnego przeznaczenia ‒ zarówno mieszkań, jak i hal czy magazynów, wymaga zastosowania odpowiednich preparatów. Środki muszą być dobrane do czyszczonej powierzchni i rodzaju zabrudzeń. W przeciwnym razie nie tylko będziemy mieć problem z usunięciem brudu, ale też zniszczymy daną powierzchnię.

Dobór preparatów ma szczególne znaczenie w przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń, na przykład plam po smarach i oleju oraz przy delikatnych, wymagających powierzchniach, na przykład skórzanej tapicerce.

Dużą pomocą przy pracach porządkowych jest też specjalistyczny sprzęt, nie tylko pozwala on na uzyskanie lepszych efektów, ale też usprawnia proces sprzątania, jest nieoceniony przy myciu dużych powierzchni szklanych, praniu wykładzin dywanowych czy czyszczeniu podłóg.

 

Kompleksowe usługi porządkowe – mycie okien, sprzątanie biur

W kwestii prac porządkowych, na przykład takich, jak mycie okien, sprzątanie biur, sprzątanie po remoncie, odświeżenie mebli tapicerowanych, doczyszczanie posadzek, warto zdać się na doświadczoną ekipę sprzątającą. Zyskamy wtedy pewność, że wszystkie prace wykonane będą sprawnie i z największą starannością, zaoszczędzimy czas i energię. Zajmujemy się również ozonowaniem pomieszczeń.

Nasza firma od lat specjalizuje się w świadczeniu usług porządkowych. Zapewniamy kompleksową obsługę.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.