fbpx

Prace remontowe:

Dostarczając kompleks usług dla przemysłu wspieramy klientów w utrzymywaniu ciągłości procesów produkcyjnych. W ramach obsługi sektora przemysłowego dbamy o to aby dostarczyć klientowi możliwie jak najlepszy pakiet korzyści wynikający z integracji naszych usług . 
serwis techniczny ZTIRA

KOMPLEKS USŁUG DLA PRZEMYSŁU

  • Prace Remontowe

    Wykończenia wewnętrzne oraz zewnętrzne . Prace naprawcze elewacji, prace zabezpieczające anty-korozyjne, malowanie tynkowanie, montaż zabezpieczeń.
  • Prace modernizacyjne

    Usługi skierowane do sektora przemysłowego. Realizacje oraz wsparcie w zakresie prac, związanych z modernizacją urządzeń oraz inwestycjami konstrukcyjno-budowlanymi. 
POWRÓT

Prace remontowe i modernizacyjne na wysokości

Dostarczając kompleks usług dla przemysłu, wspieramy klientów w utrzymywaniu ciągłości procesów produkcyjnych. W ramach obsługi sektora przemysłowego dbamy o to, aby dostarczyć klientowi możliwie jak najlepszy pakiet korzyści wynikający z integracji naszych usług. 

Świadczymy usługi prac remontowych na wysokości. Zajmujemy się przede wszystkim modernizacją anten z nadajnikami, np. 5G oraz innych urządzeń, które zostały zamontowane na tego typu antenach. Do naszych zadań należy, między innymi zabezpieczenie anten przed niszczącym wpływem korozji oraz wymiana zużytego tak zwanego śrubunku, czyli kształtki rurowej gwintowanej, którą wykorzystuje się do łączenia rur.

Specjalistyczne usługi modernizacyjne

Zatrudniamy fachowców ślusarzy, spawaczy oraz mechaników, którzy specjalizują się również w świadczeniu specjalistycznych usług modernizacyjnych. Do ich zadań należy przede wszystkim montaż oraz wymiana, między innymi filtrów, olejów do obrabiarek lub też maszyn, służących do obróbki metalu w fabrykach, specjalizujących się w budowie podzespołów do silników samochodowych, lotniczych czy też dla statków. 

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą oraz do skorzystania z oferty.