fbpx

Usługi DDD – deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja

Nasz kompleks usług obejmuje Deratyzację, dezynsekcje oraz dezynfekcje. Nasza firma zajmuje się zwalczaniem wszelkich organizmów szkodliwych występujących w otoczeniu człowieka Przeprowadzamy zabiegi w obiektach mieszkalnych, przemysłu spożywczego oraz wszelkich innych placówkach gdzie występują szkodnikami. Prowadzimy stały nadzór nad obiektami poprzez opracowanie i monitorowanie kompleksowych systemów zwalczania szkodników.
deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja

Usługi DDD - deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja

 • Anty-ptak

  Montaż specjalnych metalowych systemów na dachu budynku, kolczasta konstrukcja skutecznie odstrasza ptaki.
 • Deratyzacja

  Deratyzacja polega na zwalczaniu za pomocą środków chemicznych, fizycznych lub biologicznych wszelkich szkodliwych gryzoni, najczęściej szczurów i myszy.
 • Dezynsekcja oraz Dezynfekcja

  Dezynsekcja – Tępienie szkodliwych owadów muchy, komary, pchły, wszy i karaluchy, ich jaj i larw, ze względów sanitarnych
  i gospodarczych. 

  DezynfekcjaZabieg mający na celu maksymalne zmniejszenie liczby drobnoustrojów w odkażanym materiale.

POWRÓT

Szczury, myszy, larwy, karaluchy potrafią w skuteczny sposób uprzykrzyć życie. Szkodniki niszczą żywność i przewody, a nawet różnego typu maszyny i urządzenia, przyczyniają się też do roznoszenia bakterii i chorób. Jeśli tylko zauważymy tego typu problem, powinniśmy od razu zareagować. Szybka reakcja zlikwiduje problem w zarodku, sprawi, że liczba szkodników nie zdąży w znacznym stopniu wzrosnąć. Skutecznym rozwiązaniem ‒ w zależności od rodzaju szkodników, będzie skorzystanie z usług deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji.

Deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja ‒ kompleksowa obsługa

Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę z zakresu deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji. Zapoznajemy się z danym problemem i dobieramy odpowiednią w danym przypadku metodę. Korzystamy z metod chemicznych, fizycznych oraz biologicznych. Wszystkie czynności przeprowadzamy z największą ostrożnością oraz z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Dezynfekcja polega na zniszczeniu wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, alergenów, bakterii, grzybów, wirusów z wnętrz domów, mieszkań oraz biur przy wykorzystaniu dyfuzji środka dezynfekującego. Główną zaletą tego rodzaju usuwania zanieczyszczeń jest możliwość dotarcia mikrocząsteczek środka do wszystkich, nawet tych trudno dostępnych miejsc. Metoda ta jest szybka i skuteczna, powinna być jednak przeprowadzana przez osoby doświadczone. Podejmujemy się prac związanych z dezynfekcją, między innymi domów, mieszkań, biur, ale także placówek szkolnych, czy instytucji publicznych.

Czynności dezynsekcyjne przeprowadzamy przy użyciu skutecznych metod, między innymi: ozonowania i zamgławiania pomieszczeń. Usuwanie insektów przy wykorzystaniu sposobu ozonowania polega na wytworzeniu wysokiego stężenia ozonu, który dociera do wszelkich zakamarków. Bardzo skuteczna jest także metoda zamgławiania ULV, polegająca na wykonywaniu oprysku, który tworzy specyficzną, trującą dla insektów mgłę.

Deratyzacja przeprowadzana wewnątrz budynków polega na, między innymi zakładaniu pułapek żywołownych oraz zatrzaskowych. Ich zadaniem jest odławianie gryzoni, takich jak szczury oraz myszy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.