alpinizm przemysłowy ZTIRA

Specjalistyczne prace wysokościowe:

Kompleks naszych usług obejmuje szerokie spektrum prac na wysokości, pozwalających na realizację wielu zadań. Usługi alpinistyczne z dostępem linowym wykorzystywane są w miejscu gdzie prace wysokościowe z użyciem drabin, rusztowań czy podnośników są niemożliwe do wykonania bądź są zbyt drogie do wielkości czy zakresu wykonywanych prac na wysokości. Zadania z dziedzin budownictwa, telekomunikacji, energetyki, ratownictwa miejskiego i przemysłowego są możliwe do wykonania tylko i wyłącznie przy zastosowaniu dostępu linowego. Wszystkie usługi alpinistyczne wykonywane są przez doświadczonych i przeszkolonych alpinistów posiadających aktualne badania lekarskie i certyfikaty.
 

INDUSTRIAL ROPE ACCES

 • Specjalistyczne prace na wysokości

  Realizujemy prace na wysokościach oraz w trudno dostępnych miejscach. Wszystkie usługi alpinistyczne wykonywane są przez doświadczonych i przeszkolonych alpinistów posiadających aktualne badania lekarskie i certyfikaty.

 • Mycie okien

  Mycie okien ze strony zewnętrznej jak i wewnętrznej jest skierowane do Klienta, który chce, aby jego szyby były czyste bez pozostających smug i zacieków. Mycie przeszkleń do 21 metrów wykonywane jest za pomocą użycia wody zdemineralizowanej przy użyciu kijów teleskopowych, rusztowań oraz drabin. Wykonujemy również mycie przeszkleń metodą alpinistyczną.

 • Prace Remontowe

  Wykończenia wewnętrzne oraz zewnętrzne . Prace naprawcze elewacji, prace zabezpieczające anty-korozyjne, malowanie tynkowanie, montaż zabezpieczeń.
 • Zabezpieczanie przed ptakami (Anty-Ptak)

  W celu ochrony budynku przed zabrudzeniu ptasimi odchodami stosujemy zabezpieczenia kolcami oraz siatkami. Można je instalować na niemal każdej powierzchni jednocześnie zredukowana jest do zera możliwość skrzywdzenia ptaka.
 • Montaż reklam

  Usługi obejmują : Malowanie reklam, montaż reklam wielkoformatowych, montaż kasetonów reklamowych oraz reklama wyklejana. 
POWRÓT

Alpinizm przemysłowy

Alpinizm przemysłowy jest wymagającym rodzajem prac na wysokości. Aby móc w pełni prawidłowo oraz bezpiecznie przeprowadzić szereg czynności naprawczych czy konserwatorskich w obrębie elewacji budynku, należy dysponować odpowiednim, wysokojakościowym sprzętem oraz mieć predyspozycje do wykonywania specjalistycznych zleceń, tj. dobrą kondycję fizyczną oraz wytrzymałość. 

Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług wykonywanych technikami alpinistycznymi związanych z konserwacją, naprawą oraz czyszczeniem, m.in. elewacji wielokondygnacyjnego obiektu. Do naszych zadań należy, m.in.: mycie okien, zakładanie zabezpieczeń przeciwko ptakom, czyszczenie elewacji, czyszczenie rynien itp. Wszyscy nasi pracownicy przechodzą specjalistyczne szkolenia oraz badania, potwierdzające ich dobry stan zdrowia, kwalifikujący do wykonywania zawodu. 

Wysokojakościowy sprzęt

Do prac alpinistycznych używamy wyłącznie wysokojakościowego i bezpiecznego sprzętu, który odporny jest na uszkodzenia mechaniczne oraz oddziaływanie dużej siły nacisku.

Wszyscy nasi pracownicy są wyposażeni w:

 • kask,
 • uprząż roboczą,
 • specjalistyczne karabinki,
 • wytrzymałe liny.

Ponadto, nasi fachowcy korzystają także między innymi z bloczków do transportu ciężarów, lonży, płytki, itp.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.