Usługi alpinistyczne w Tarnowskich Górach i Lublińcu

Utrzymanie w dobrej kondycji wizualnej wysokiego budynku może być trudne. Nie oznacza to jednak, że wysokość danego obiektu jest przeszkodą do wykonywania niektórych prac np. związanych z myciem elewacji czy myciem okien. Pomocne stają się usługi alpinistyczne, które ułatwiają bieżącą konserwację budynku. Mogą być nimi zakładanie zabezpieczeń przeciw ptakom, malowanie elewacji, mycie okien oraz inne prace remontowe, pielęgnacyjne czy konserwacyjne.

Alpinizm przemysłowy zapewne upraszcza konserwację wysokiego budynku, dzięki czemu sprawia aby wyglądał ładnie przez długi okres czasu. Atutem alpinizmu przemysłowego jest również niższy koszt wykonywanych prac na wysokości w porównaniu do prac, które wiążą się np. z rozstawianiem rusztowań czy najmem zwyżek.

Czym są usługi alpinistyczne?

Usługi alpinistyczne to nic innego jak dostęp linowy w celu bezpiecznego dostania się do miejsca, gdzie ma zostać wykonane zlecenie np. w wykonaniu konserwacji czy mycia okien. Odpowiednio przeszkolony pracownik wykonuje wspomniane wyżej prace używając technik alpinistycznych. Pracownicy do wykonania prac wysokościowych zaopatrzeni są w odpowiedni sprzęt tj.: kask, lina, uprząż, karabinki oraz przyrządy asekuracyjne i zjazdowe. Niezbędnym staje się doświadczenie oraz odpowiednie uprawnienia, certyfikaty oraz badania pozwalające na wykonywanie prac na wysokości w Lublińcu i Tarnowskich Górach. Usługi wykonywane na wysokości z dostępem linowym zastępują niektóre urządzenia i sprzęty, których normalnie używa się podczas wykonywania przeróżnych prac wysokościowych. Mowa o rusztowaniach, drabinach oraz podnośnikach. Bez wątpienia, alpinizm przemysłowy jest jednym z najbezpieczniejszych oraz najskuteczniejszych sposobów na utrzymanie  w dobrej kondycji technicznej oraz wizualnej wysokich budynków.

Jeśli szukasz odpowiedniej firmy do utrzymania w dobrej kondycji swojej nieruchomości w Tarnowskich Górach, Lublińcu czy do pobliskich miejscowości napisz do nas już dziś ! 🙂 KLIKNIJ TUTAJ

Usługi Alpinistyczne w Tarnowskich Górach i Lublińcu.

Wiele nieruchomości w Tarnowskich Górach i Lublińcu usytuowanych jest przy głównych ulicach gdzie prace wysokościowe wymagają użycia rusztowań czy zwyżek. Aby móc wykonać je trzeba wcześniej uzyskać pozwolenie na zajęcie pasa drogowego, bez względu na to czy jest to droga, chodnik czy ścieżka rowerowa. Wydanie pozwolenia jest płatne, cena zależy od powierzchni zajętego pasa. Pozwolenia wydawane są przez lokalne zarządy dróg. W Tarnowskich Górach uzyskamy je tutaj -> https://zdp.bip.info.pl/dokument.php?iddok=174&idmp=19&r=r.

Jak widać droga do wykonania zlecenia na wysokości jest długa i kosztowna. Oprócz załatwienia odpowiednich pozwoleń oraz opłaceniu kosztów związanych z ich wydaniem, poniesiemy również inne wydatki. Mogą być nimi wynajem zwyżki czy rusztowania. Jeśli posiadasz swoje, kosztem będzie dodatkowy czas na przetransportowanie go, rozłożenie do danej pracy oraz ponowne złożenie.

Istnieje wiele czynników, które świadczą o tym, iż dostęp alpinistyczny do wykonania zlecenia mycia okien w Tarnowskich Górach czy usunięciu korozji z budynku w Lublińcu jest dobrym wyborem. W takim wypadku najlepiej sprawdzi wynajem firmy, która wykonuje prace wysokościowe, zarówno z lin, rusztowań, drabin czy też zwyżek. Zakres prac jakie wykonują nasi pracownicy jest szeroki. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami

 Prace wysokościowe w Lublińcu i Tarnowskich Górach 

W powiecie Tarnogórskim i Lublinieckim powstaje coraz więcej nowoczesnych zabudowań. Utrzymanie takich budynków jest możliwe dzięki pracom wysokościowym. Jeśli myślisz o założeniu zabezpieczeń przeciwko ptakom (kolce, siatki, straszaki) zapoznaj się z ofertą firmy specjalizującej się w pracach wysokościowych, którzy zrealizują dla Ciebie tego typu zlecenia.

W ofercie usług firmy ZTIRA GROUP znajdziesz również usługi takie jak mycie okien, sprzątanie biur, doczyszczanie posadzek, pranie tapicerek i wiele innych.