Personel sprzątający w Twoim miejscu pracy – jaki powinien być? | Sprzątanie w Tarnowskich Górach i Lublińcu

Jak dokonać idealnego wyboru serwisu sprzątającego w Tarnowskich Górach i Lublińcu? – Zaangażowanie i profesjonalizm, na to zwróć uwagę.

sprzątanie w tarnowskich górach

Zlecenie sprzątania biura firmie sprzątającej wiąże się z okazaniem jej dużym zaufaniem. Nic dziwnego w tym, że przed najlepszym wyborem szukamy opinii w Internecie i nie tylko. W dzisiejszym artykule skupimy uwagę nad cechami jakie powinny charakteryzować dobry personel sprzątający, działający w imieniu profesjonalnej firmy sprzątającej z Tarnowskich Gór i Lublińca.

Dobry personel sprzątający jest:
• Dyskretny
• Zaangażowany w zakres swoich obowiązków
• Dba o bezpieczeństwo swoje oraz innych ludzi pracujących w danym miejscu
• Potrafi dostosować swoje zachowanie oraz realizowane prace, do warunków jakie panują w biurze, w którym wykonuje usługę sprzątania.

Nie jest łatwo znaleźć pracownika do utrzymania czystości, który spełnia wszystkie wyżej wymienione cechy. Jednak jest to całkiem realne. Z czystym sumieniem mogę przyznać, iż zatrudnieni pracownicy firmy sprzątającej z Tarnowskich Gór i Lublińca, wykazują je, udowadniając wszystkim w koło jak dokładnym i zaangażowanym w swoje obowiązki jest, osoba wykonująca usługę sprzątania. Niestety nie każdy człowiek byłby idealnym kandydatem na to stanowisko. Jakby się każdemu mogło wydawać, że sprzątać może każdy…

Poniżej przedstawiam na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę, jeśli chcesz aby Twój podwykonawca, tzn. firma sprzątająca i personel sprzątający w niej zatrudniony był idealnym partnerem do długotrwałej współpracy.

1. Wysoka jakość usług sprzątania

Dobrze jeśli nad zespołem sprzątającym jest osoba koordynująca ich prace. Kierownik na bieżąco powinien monitorować jakość wykonywanych usług sprzątania. Jednocześnie z taką osobą możesz na bieżąco kontaktować się w celu omówienia różnych spraw. Mogą być nimi np. zamówienie dodatkowych usług jak mycie okien na wysokościach, pranie tapicerek czy ustalenie spraw bieżących dotyczących pracy zespołu sprzątającego.

Na wysoką jakość usług sprzątających mają wpływ:

• Stosowanie profesjonalnych środków czystości, które są dostosowane do rodzaju czyszczonej powierzchni. W naszej firmie sprzątającej z Tarnowskich Gór i Lublińca, od początku niezmiennie stosujemy środki czystości, które są sprawdzonymi wysokiej jakości produktami Polskiej firmy Dolphin.

• Regularność wykonywanych usług, to ważny element w całej usłudze sprzątania, w celu zachowania w dobrej kondycji wizualnej czyszczonych powierzchni. Personel sprzątający nie może pozwolić sobie na zaniechanie sprzątania powierzchni. Może to skutkować narastaniem brudu, który w późniejszym czasie będzie trudny do usunięcia. Być może, wymagać będzie już nie samego sprzątania, a doczyszczania. Gruntowane czyszczenie wymaga użycia odpowiednich sprzętów i silniejszych w działaniu środków chemicznych.

W naszej firmie sprzątającej w Tarnowskich Górach i okolicach wykonujemy doczyszczanie posadzek różnego rodzaju. Wykonanie ich odbywa się przy użyciu szorowarki, odpowiednio dobranych padów polerskich oraz środków chemicznych, dzięki którym usunięte zostaną zabrudzenia, których nie da się zniwelować przy zwykłym myciu podłóg przez personel sprzątający.

Jak sprawdzić czy dana firma sprzątająca z jaką chcesz podjąć współpracę jest godnym partnerem w biznesie?
• Przeczytaj opinie klientów dostępne na Google, na Facebooku bądź referencje, które znajdziesz najczęściej na stronie internetowej firmy sprzątającej

2. Zaangażowany i profesjonalny personel sprzątający

Firma sprzątająca reklamując się na rynku usług sprzątania jako najlepsza, bezkonkurencyjna jest dla Ciebie wiarygodnym partnerem do nawiązania przyszłej współpracy. Jednak dla przedsiębiorcy najważniejsza jest praca konkretnych osób w niej pracujących, tzn. pracowników którzy na co dzień będą dbały o czystość i porządek w ich miejscu pracy. Dlatego ważną kwestią jest współpraca pomiędzy danym pracownikiem a firmą sprzątającą w jakiej jest zatrudniony. Im lepsze współdziałanie obydwu stron, tym większa szansa na większe zaangażowanie personelu sprzątającego w wykonywanie dobrze swojej pracy.

Dobry personel sprzątający posiada:
• Doświadczenie praktyczne w sprzątaniu
• Wiedzę podnoszącą jakość wykonywanych usług sprzątania
• Niezbędne zezwolenia na wykonywanie prac sprzątających. Między innymi są to badania lekarskie, zezwolenia na wykonywanie pracy na wysokości czy aktualne szkolenia BHP.

Firma sprzątająca, która dba o swój personel, tworząc mu godne warunki pracy, może mieć stawki wyższe niż konkurencja. Musisz wiedzieć, iż płacąc nieco więcej za usługę sprzątania, wiesz, że zatrudniasz profesjonalistów, którym możesz zaufać. Pracownicy tacy są dyskretni, nie przeszkadzają innym pracownikom biura w wykonywaniu codziennych obowiązków. Koncentrują się jedynie na swoich obowiązkach.

3. Bezpieczeństwo podczas wykonywania prac sprzątających

Zatrudniając firmę sprzątającą oczekujesz, że wszystkie wykonywane czynności sprzątające będą wykonywane w bezpieczny sposób. To zrozumiałe, nikt z nas nie chce wypadku w swoim miejscu pracy. Co jeśli jednak dojdzie już to niespodziewanego zdarzenia, uszkodzenia mienia czy awarii, spowodowanego przez pracę osoby sprzątającej? Dobra firma sprzątająca powinna mieć wykupioną polisę OC, dzięki której ewentualne szkody zostaną pokryte. Przed podpisaniem umowy, zapytaj o tę kwestię.

Profesjonalna i doświadczona firma sprzątająca zatroszczy się, aby w Twoim miejscu pracy było czysto i bezpiecznie. Personel sprzątający, który zatrudniasz obdarzasz zaufaniem. Rzeczywiście powinien na nie zasługiwać, dlatego też przed rozpoczęciem współpracy koniecznie zapoznaj się z opiniami innych osób. Zbierz wszelkie informacje o zakresie świadczonych usług, oferowanych cenach i stylu pracy jaki oferują.

Doświadczenie firmy sprzątającej ZTIRA i fachowa wiedza pozwala dostarczyć efektywne i wydajne usługi sprzątania dostosowane do potrzeb każdego klienta.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych w celu zobaczenia naszych realizacji oraz pozostałych oferowanych przez nas usług! 

www.facebook.com/ZtiraUslugi/
www.instagram.com/uslugi.ztira/

Sprzątanie w Tarnowskich Górach
Sprzątanie w Lublińcu