fbpx

MYCIE OKIEN I ELEWACJI

Mycie okien i elewacji

Mycie okien i elewacji wykonujemy metodą tradycyjną wkładem myjącym i ściągaczką lub metodą z użyciem wody zdemineralizowanej jako środka czyszczącego. Mycie wodą demineralizowaną wykonywane jest przy użyciu odpowiednich sztang teleskopowych, których zasięg osiąga 21 m. Praca z użyciem tego sprzętu odbywa się z ziemi.

Powyżej tej wysokości używamy podnośników lub stosujemy mycie z użyciem dostępu linowego (mycie alpinistyczne).

Czyszczenie elewacji budynku

Czyszczenie elewacji budynku przy wykorzystaniu demineralizowanej wody jest jedną ze skuteczniejszych metod pozbycia się kurzu, brudu, a także wszelkich osadów. Środek ten jest krystalicznie czysty, pozwala na usunięcie nawet trudnych zacieków powstałych wskutek, np. opadów kwaśnych deszczów. Co więcej, użycie tego preparatu sprawia, że przyczyniamy się do ochrony środowiska. Do mycia nie są wykorzystywane żadne, inne detergenty, które negatywnie wpływałyby na stan przyrody. Nasz zespół dysponuje własnym, wysokojakościowym sprzętem.

Mycie okien

Podczas mycia okien również używamy wody demineralizowanej. Co ciekawe, dzięki jej wykorzystaniu na szkle nie pozostają zabrudzenia oraz smugi. Płyn ten sprawia również, że szyby dłużej pozostają krystalicznie czyste. Warto też zaznaczyć, że wykorzystanie tego środka do mycia, jakim jest woda demineralizowana, sprawia, że okna nie ulegają zarysowaniu czy z biegiem czasu lekkiemu zmatowieniu. Preparat ten nie zawiera drobinek czyszczących, jak inne, chemiczne detergenty, dzięki temu nie dochodzi do tarcia powierzchni szyby.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Wycena:

Mycie okien (obustronnie z ramą i parapetem)
Jednoskrzydłowe od 10 zł
Dwuskrzydłowe od 20 zł
Trójskrzydłowe od 30 zł
Drzwi balkonowe od 30 zł
Dachowe od 15 zł
Witryny Sklepowe (jednostronnie)
Od 3 zł/m2
Mycie banerów, szyldów, reklam od 50 zł
 

 

 

Podane stawki są orientacyjne i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczna cena usługi mycia okien/przeszkleń ustalana jest zgodnie ze szczegółowym zakresem oczekiwań klienta, powierzchnią, stopniem zabrudzenia oraz na podstawie wizji lokalnej i bezpłatnej wyceny.

Zapytaj o wycenę