Lokalna firma sprzątająca w Opolu – w nowym 2021 roku współpracuj z firmą, która sprosta Twoim oczekiwaniom!

lokalna firma sprzątającaDotychczasowa współpraca z firmą sprzątającą w poprzedzającym roku nie układała się dobrze? Zastanawiasz się nad zmianą firmy utrzymania czystości w 2021 roku? Powierz to zadanie profesjonalistom z Opola, którzy pomogą stworzyć ofertę odpowiednią do Twoich oczekiwań! Niektóre firmy na rynku oferują jedynie podstawowe usługi sprzątania. Firma ZTIRA GROUP w swoim zakresie posiada szereg usług, dzięki czemu obsługa Twojej nieruchomości wykonana będzie od A do Z.

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się dokładnie jakie usługi sprzątania warto zlecać firmie sprzątającej z Opola i w rezultacie otrzymać wsparcie z zakresu usług kompleksowej obsługi nieruchomości.

Po pierwsze sprzątanie biur – dlaczego warto sprzątać biura? Opole/Wrocław/Śląsk  

Sprzątanie biura może dla niektórych wydawać się zbędne, bezużyteczne. Po co sprzątać skoro jutro będzie to samo? Wiele razy słyszymy to z ust naszych przyszłych klientów. Nic bardziej mylnego! Chaos spowodowany nieporządkiem w biurze może powodować nieproduktywność Twoją oraz Twoich pracowników. Duże znaczenie na zaangażowanie i efektywność osób pracujących w Twoim biurze ma otoczenie. Jeśli nie chcesz dopuścić do chaosu zdecyduj się na usługi sprzątania wybierając firmę, która w rzetelny sposób zajmie się na stałe obsługą sprzątania Twojego biura. Sprawdź już dziś ofertę sprzątanie powierzchni biurowych -> Opole.

Jeśli właśnie Twoja nieruchomość wymaga szczególnej opieki pod względem sprzątania, tzn. wymaga np. mycia okien na wysokości, prania wykładziny dywanowej i tapicerki meblowej, doczyszczania i konserwacji posadzek, odśnieżania i pielęgnacji terenów zewnętrznych, konieczne jest zlecenie prac jednej firmie.

Powierzając zadanie jednemu wykonawcy możesz uzyskać lepszą cenę, opłacasz tylko jedną fakturę i posiadasz kontakt tylko z jednym koordynatorem. Warto pamiętać, że wybór wykonawcy z najniższą ceną ofertową nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Przed wyborem oferty zorientuj się dokładnie z jaką firmą chcesz nawiązać stałą współpracę.

Proponujemy w tym celu odszukać opinie klientów, wchodząc na stronę internetową danej firmy, portale społecznościowe typu FACEBOOK, INSTAGRAM, LINKEDIN czy w portalu Google Moja Firma. Rozwiązań jest wiele, wybór należy do Ciebie!

Po drugie – cykliczne mycie okien i przeszkleń Opole/Wrocław/Śląsk 

Z pewnością promienie słoneczne wpływają na nasze dobre samopoczucie. Czyste, umyte okna umożliwiają im swobodne dotarcie do pomieszczenia. Prócz lepszego samopoczucia nas samych i naszych pracowników, czyste okna i przeszklenia sprawiają, że nieruchomość jest lepiej postrzegana przez osoby z zewnątrz, np. klientów.

Mycie okien i przeszkleń nie należą do najprostszych czynności. Trudności zaczynają się w momencie kiedy do mycia pozostaje ich duża ilość oraz w przypadku wystąpienia trudnych warunków np. utrudnionego dostępu, nadmiernej wysokości jak również rodzaju okna. W naszej firmie wykorzystujemy kilka równych metod mycia okien, wybieramy ten, który w danym momencie jest najbardziej korzystny.

Pierwsza metoda jest wysoce efektywna oraz co najważniejsze ekologiczna. Mycie okien wodą demineralizowaną bez konieczności stosowania jakichkolwiek środków chemicznych. Dzięki wykorzystaniu tej metody, jesteśmy z stanie bezpiecznie z ziemi umyć przeszklenia sięgające do 21 metrów wysokości. Zlecenie tego typu mycia okien nie jest kosztowane  ponieważ nie wymaga stosowania dodatkowych zabezpieczeń osoby wykonującej zlecenie jak np. w przypadku mycia okien z wykorzystaniem metody alpinistycznej.

Na czym polega wspomniana metoda? Jakie rodzaj prac można wykonywać z dostępem linowym, jakie uprawnienia powinna posiadać firma sprzątająca, która świadczy usługi alpinistyczne przeczytasz tutaj. 

Kolejną wspomnianą metodą, którą posługujemy się podczas mycia okien i przeszkleń jest wykorzystanie wysokich drabin, podnośników oraz rusztowań. Te ostatnie najczęściej stosowane są podczas wykonywania prac wewnątrz budynku. Podnośniki wykorzystujemy  na zewnątrz gdzie nie sprawdzi się mycie wodą demineralizowaną oraz wykorzystanie techniki alpinistycznej z racji braku ramieni alpinistycznych na dachu. Większość starych budowli nie jest wyposażonych w miejsce gdzie istnieje możliwość bezpiecznego podpięcia się alpinisty aby bez zagrożenia wisieć pionowo na ścianie budynku.

Po trzecie – sprzątanie pobudowlane Twojej nieruchomości w Opolu i Wrocławiu.

Twoja nieruchomość jest w trakcie remontu? Wiedz, że po zakończeniu najmniejszych prac remontowo- budowlanych powstaje kurz i brud wewnątrz remontowanego pomieszczenia. Należy zatem z wszelaką dokładnością posprzątać każdy zakamarek danej powierzchni. Niestety często zdarza się, że nawet dwukrotne mycie podłóg nie daje zamierzonego efektu. Dlatego tak ważne jest częste wymienianie wody jak również mopa, którym myta jest zakurzona posadzka. 

Firma sprzątająca z Opola sprawi, że twoje miejsce pracy będzie ponownie błyszczeć. Po zakończeniu prac zasługujesz na pracę w czystej i świeżej przestrzeni. Nasz zespół sprząta każdy centymetr wyremontowanej powierzchni zwracając uwagę na najmniejsze szczegóły tj. odpryski z farby, pozostałości kleju czy zaprawy.

Usługa poremontowa to doczyszczanie ram okiennych, mycie okien, doczyszczanie podłóg  oraz mycie wszystkich rzeczy osadzonych kurzem poremontowym (meble, lampy, drzwi, kontakty i wiele innych). W poprzednich artykułach sprzątanie poremontowe, czyszczenie po budowie i pracach wykończeniowych – firma sprzątająca biura w Opolu wyjaśnia w szczegółach, czym właściwie jest sprzątanie poremontowe i jak najlepiej sobie z nim poradzić.

Po czwarte – profesjonalna konserwacja i polimeryzacja posadzki Twojego biura w Opolu i Wrocławiu

Podłoga i jej konserwacja to kluczowy element sprzyjający przyjaznemu środowisku, Tobie, Twoim pracownikom i klientom. Podłoga to miejsce, które najbardziej jest narażone na uszkodzenia i zabrudzenia. Dlatego tak ważna jest jej stała ochrona i konserwacja. Niestety samo mycie podłóg nie wystarczy. Co najmniej raz w roku powinieneś zastanowić się nad dokładniejszym czyszczeniem podłóg i ich zabezpieczeniu przed uszkodzeniami.

Powodami dla których warto zlecić usługę doczyszczania firmie ZTIRA GROUP z Opola jest wiele, zajrzyj do artykułu na temat: doczyszczanie posadzek i polimeryzacja  i dowiedz się więcej. Efekty mówią same za siebie, a dowody w postaci zdjęć zobaczysz tutaj -> zdjęcia.  

Bardzo ważne jest dobre wrażenie w biznesie, upiększanie otoczenia wewnątrz jest jego integralną częścią. Wielu z nas, gości i klientów nie lubi powracać w miejsce gdzie otoczenie jest wyraźnie zaniedbane. Nie pozwól na uzyskanie takiego scenariusza, dbaj o swoją nieruchomość oraz firmę w każdym aspekcie, również w aspekcie utrzymania czystości i porządku.

Przedsiębiorco!

Inwestycja w firmę sprzątającą do obsługi Twojej nieruchomości to dobry wybór. Pamiętaj jednak aby sprawdzić czy dana firma spełni wszystkie Twoje oczekiwania odnośnie utrzymania czystości.

Nie zapomnij o sprawdzeniu firmy pod względem wiarygodności i jakości wykonywania oferowanych usług.

Firma sprzątająca z Opola współpracuje z wieloma firmami na terenie województwa opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego. Sprzątamy biura, kancelarie, sklepy, hale produkcyjne i magazynowe. Naszą specjalnością jest mycie okien nawet tych z najtrudniejszym dostępem!

Podejmując współpracę właśnie z nami otrzymujesz wsparcie w zakresie sprzątania. Dowiedz się więcej o nas i naszych realizacjach www.ztira.pl.