fbpx

Generalne sprzątanie mieszkań i innych lokali po zbieraczach w Tarnowskich Górach, Lublińcu, Opolu i okolicach

sprzątanie po zbieraczach lubliniec tarnowskie góry
Usługa generalnego sprzątania mieszkania jest skierowana do każdej osoby, która chce uporządkować je po osobie zmarłej, bądź też innej znajdującej się w trudnej życiowej sytuacji. Firma sprzątająca z Tarnowskich Gór i Opola z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje wykonanie usługi sprawie z zadbaniem o wszystkie szczegóły, o których mowa w poniższym artykule.

Sprzątanie generalne lokalu po zbieraczu – etapy wykonania zlecenia. Opróżnianie mieszkań Opole, Tarnowskie Góry, Lubliniec

Doprowadzenie mieszkania po zbieraczach do ładu wymaga wykonania usługi specjalistycznego sprzątania w kilku etapach.

 1. Pierwszym z nich jest zamówienie kontenerów na odpady komunalne oraz na odpady wielkogabarytowe. Śmieci komunalne to m.in.: papier, szkło, metal, tworzywa sztuczne itp. Natomiast do odpadów wielkogabarytowych zalicza się stare meble, dywany, opony i inne. Więcej o klasyfikacji odpadów przeczytasz tutaj (remondis ostrowiec).

UWAGA! Jeśli w mieszkaniu przez jakiś okres czasu przebywała zmarła osoba czy zwierzę w pierwszej kolejności przeprowadzana jest dezynfekcja po osobie zmarłej.

 1. Kolejnym etapem generalnego sprzątania i opróżniania mieszkania jest zbiór nieczystości z całej powierzchni sprzątanego lokalu a następnie złożenie ich w odpowiednim kontenerze.
 2. Następnym krokiem jest zdemontowanie mebli oraz zeskładowanie ich w kontenerze na odpady wielkogabarytowe.

Jeśli sprzątane mieszkanie było składowiskiem śmieci można przypuszczać, że zagościły w nim różnego rodzaju insekty tj. muchy, mrówki, pluskwy, mole czy gryzonie w postaci mysz i szczurów, które trzeba skutecznie usunąć specjalnymi preparatami, czyli wykonać dezynsekcję i deratyzację.

 1. Czwartym etapem jest generalne sprzątanie lokalu. Polega ono na bardzo dokładnym posprzątaniu każdego miejsca, w którym osadził się brud. Sprzątanie to między innymi obejmuje usunięcie kamienia i rdzy, zanieczyszczeń z powierzchni pionowych i poziomych, mycie okien, dokładne oczyszczenie z kurzu oraz mycie podłóg i wiele innych czynności jakich wymaga sprzątany lokal.

Nasza firma sprzątająca z Tarnowskich Gór wykonywała już zlecenia, o których mowa w dzisiejszym artykule. Efekty jednej z prac zobaczysz na naszym profilu Facebook’owym, a dokładniej tutaj 🙂 

 1. Po zakończonych generalnych porządkach czas wykonać dezynfekcję Sprawdź co zastaliśmy w jednym z mieszkań kliknij tutaj i zobacz, że czasem bałagan nawet nas potrafi zaskoczyć 🙂 
 2. W razie potrzeby usunięcia nieprzyjemnych zapachów polecam wykonać ozonowanie pomieszczeń.Więcej na temat ozonu pisaliśmy w artykule o ozonowaniu pomieszczeń.

Usługi firmy sprzątającej z Tarnowskich Gór związanych z generalnym sprzątaniem lokali.

 • Generalne sprzątanie domów, mieszkań, biur, piwnic, garaży i innych lokali zaniedbanych.
 • Opróżnianie mieszkań
 • Wywóz starych mebli, sprzętów AGD, śmieci i ich utylizacja
 • Dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja
 • Sprzątanie po zmarłych
 • Sprzątanie melin, skrajnie zabrudzonych mieszkań i domów, mieszkań po zbieraczu i innych zleceń specjalnych po uzgodnieniu szczegółów z klientem.

Firma sprzątająca ZTIRA – co ją charakteryzuje? Jaki ma obszar działania? Firma zajmująca się generalnym sprzątaniem lokali w Opolu.

Przede wszystkim charakteryzuje nas profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Cechuje nas rzetelne wykonywanie usług sprzątających, fachowa kadra specjalistów oraz elastyczne dopasowanie się pod każde zlecenie usługi sprzątania biura, mieszkania czy innego lokalu. Usługi swoje świadczymy przede wszystkim na terenie województwa opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego. Obsługując klientów w większych miastach tj.: Tarnowskie Góry, Gliwice, Bytom, Katowice, Mikołów, Opole, Brzeg, Nysa, Kędzierzyn Koźle czy Wrocław oraz te mniejsze miejscowości tj.: Tworóg, Lubliniec czy Głuchołazy.

Po zrealizowanej usłudze wystawiamy FV!

Zapraszam serdecznie do śledzenia naszych portali społecznościowych gdzie znajduje się wiele zdjęć, filmów przedstawiających nasze zlecenia oraz efekty naszych prac.