Utrzymanie porządku i czystości w firmie, zakładzie produkcyjnym czy też na hali przemysłowej jest niezwykle ważne, nie tylko ze względów estetycznych, ale również bezpieczeństwa i zdrowotnych. Cykliczne i samodzielne sprzątanie tego typu powierzchni bywa również angażujące i w dużej mierze problematyczne, warto zatem powierzyć usługi te sprawdzonej firmie.

W ramach oferty zajmujemy się sprzątaniem budynków przemysłowych, firm, biur oraz dużych hal magazynowych. Działamy na terenie Opola oraz najbliższych okolic tego miasta. 

firma sprzątająca opole

Zatrudniamy rzetelną grupę fachowców, którzy mają doświadczenie oraz wiedzę w zakresie utrzymania porządku w obiektach o dużej powierzchni. Dysponujemy odpowiednim i wysokojakościowym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać naszą pracę bardzo dokładnie, ale też szybko i skutecznie. Korzystamy również z własnych i sprawdzonych przez nas środków czystości.

Sprzątanie biur, magazynów, hal

W ramach oferty zajmujemy się świadczeniem usług sprzątania standardowego oraz specjalistycznego. Na co dzień dbamy o czystość w obiektach firmowych o różnej działalności. Naszą specjalnością jest sprzątanie obiektów przede wszystkim po gruntownym remoncie lub też przeprowadzce. Trudny do wyczyszczenia tradycyjnymi detergentami pył budowlany nie stanowi dla nas problemu.

Ztira – zakres usług

Jesteśmy elastyczni, sprzątamy zarówno w godzinach porannych, popołudniowych, jak i wieczornych. Dostosowujemy się do grafiku naszych klientów. Poniżej przedstawiamy zakres usług. Do naszych zadań należy między innymi:

Ponadto, rozszerzyliśmy ofertę również o inne usługi. Nasza ekipa sprzątająca wykonuje prace związane z czyszczeniem elewacji, rynien czy maszyn. Co więcej, dysponujemy też odpowiednimi uprawnieniami, dzięki którym możemy świadczyć usługi alpinistyczne, np. myjemy okna w wielokondygnacyjnych budynkach. Każdorazowo przestrzegamy przepisów BHP.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty.