fbpx

DOCZYSZCZANIE POSADZEK ORAZ POLIMERYZACJA

polimeryzacja - doczyszczanie posadzek

Oferujemy maszynowe doczyszczanie oraz zabezpieczanie posadzek.

Powierzchnie te charakteryzują się różnymi właściwościami oraz strukturą dlatego ważne jest, aby proces czyszczenia przeprowadzać z ostrożnością oraz odpowiednio dobranymi środkami czyszczącymi.

Dzięki opanowanej technice z łatwością doczyszczamy oraz zabezpieczamy różnego rodzaju powierzchnie.

Czyszczenie posadzek i nakładanie powłok ochronnych

Czyste i błyszczące posadzki są wizytówką każdego biura oraz firmy, gromadzący się z czasem brud może spowodować, że podłoga ulegnie zmatowieniu, a nawet zarysowaniu, warto zatem zdecydować się na usługi sprawdzonej firmy sprzątającej. Specjalizujemy się w czyszczeniu posadzek różnego typu. Do prac tych wykorzystujemy wysokojakościowe maszyny, dzięki którym jesteśmy w stanie przywrócić świetny wygląd nawet najbardziej zaniedbanym posadzkom, np. tym zlokalizowanym w halach przemysłowych, produkcyjnych, magazynach.

Po dokładnym oczyszczeniu mechanicznym i osuszeniu posadzki przechodzimy do polimeryzacji podłóg, czyli do nakładania powłok ochronnych, które będą zabezpieczać powierzchnię przed brudem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Liczba nałożonych warstw zależy w dużej mierze od chłonności danej posadzki, a także od intensywności użytkowania konkretnego obszaru. Warto również podkreślić, że kolejną warstwę ochronną nakładamy dopiero po wyschnięciu poprzedniej.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

 

Wycena:

Doczyszczanie fug od 5 zł/mb
Doczyszczanie posadzek od 3 zł/m2
Polimeryzacja od 5 zł/m2
 

Podane stawki są orientacyjne i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczna cena usługi sprzątania/ doczyszczania  ustalana jest zgodnie ze szczegółowym zakresem oczekiwań klienta, metrażem, krotnością położenia warstwy polimeru oraz na podstawie wizji lokalnej i bezpłatnej wyceny.

Zapytaj o wycene